DDC Bestuur

Dagelijks Bestuur:

Voorzitter:                  (Interim)  Wim Lobbe  (FreeBiker)              voorzitter@dutchdragstarclub.nl
Secretaris:                  (Interim)  Ad Paulussen  (DragRakker)     secretaris@dutchdragstarclub.nl
Penningmeester:    Gerard van der Elsen   (DragOpa)              penningmeester@dutchdragstarclub.nl

Overige bestuursleden:

Voorzitter AC:          Ad Paulussen    (DragRakker)
Algemeen:                   Wim Lobbe     (FreeBiker)

Post voor de DDC en het Bestuur graag per mail naar:   info@dutchdragstarclub.nl


Activiteiten Commissie:

Voorzitter:                   Ad Paulussen   (Dragrakker).
Lid:                                   Frans van Elburg   (de Snor).
Lid:                                   Cor van de Berkmortel     (American Dragger).
Lid:                                   Peer Swinkels     (PolarPeer).

Post voor de Activiteiten Commissie graag naar:   activiteiten@dutchdragstarclub.nl

Website / Forum team
Webmaster:                   Joop Stringer   (Ironman).     admin@dutchdragstarclub.nl
Moderator/Webm:     Paul Charité   (Draggie-Paul).     moderator@dutchdragstarclub.nl

DDC Shop:
Shopowner:                   Paul Schouman   (Dragstarman).     shop@dutchdragstarclub.nl

Dragstar Garage:
Voor technische uitdagingen  mail:  garage@dutchdragstarclub.nl

Privacy:
Hier onze privacy verklaring

Dé nederlandse Club van Yamaha Dragstar liefhebbers

<